מפות בסטייל לאירועים

חברת מפות בסטייל והעומדים בראשה עוסקים בענף הטקסטיל והאירועים. החברה הוקמה על מנת לתת פתרונות כוללים, באיכות גבוהה - ללקוחות בענף האירועים.

חברת מפות בסטייל מייצרת ומשכירה ציוד טקסטיל יוקרתי לאירועים כגון: מפות שולחן, מפיות, ראנרים, כיסויי כסאות ועוד. לחברה קיים מגוון רחב של של בדים, טקסטורות ודוגמאות, אשר נבחנו ונבחרו בקפידה.

אם התעניינתם לגבי השכרת מפות לאירועים הגעתם בדיוק אל המקום הנכון ! העסק הוקם בשנות ה-2000, אנחנו מפות בסטייל שמים דגש רב בשירות לקוחות ברמה גבוהה ויעילה ביותר.

אנו שמים לנגד עניינו את איכות הציוד באיכות גבוהה ומגוון אשר מתעדכן מדי עונה על פי צווי האופנה ודואגים לעמוד בלוחות זמנים. אנחנו דואגים לתת יחס אישי וצמוד ללקוחות, עזרה וייעוץ לכל אורך תהליך ההזמנה, במפות בסטייל מפעילים חשיבה יצירתית ומעמידים לשרותכם את הניסיון העשיר על מנת לייעץ ולסייע. מענה זריז ועכשווי.

במפות בסטייל דואגים להעסיק צוות מקצועי, אדיב ומיומן שיענה ברצון לכל פניה ושאלה. אירוע הוא יום של פעם בחיים, בו אין מקום לטעויות, לכן בעזרת מוצרינו תוכלו להפוך כל אירוע לאירוע מושלם! את זאת יודעים לקוחותינו הרבים, עליהם נמנים מיטב מעצבי האירועים והמפיקים.